Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 16 maja

Zabieg depilacji laserowej – na czym polega

Jedną z najpopularniejszych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z ciała jest depilacja laserowa. Metoda ta jest znana od wielu lat, i chętnie stosowana zarówno przez kobiety jak i coraz częściej mężczyzn. Za jej wyborem przemawia kilka aspektów. Przede wszystkim jest bardzo skuteczna, jeśli taki zabieg zostanie dobrze wykonany, to ma się spokój na wiele lat. Zupełnie inaczej jest w przypadku tradycyjnych metod, takich jak maszynki, woski czy depilatory, które usuwają owłosienie jedynie na jakiś czas, i trzeba je regularnie powtarzać. Tymczasem depilacja laserowa Lublin usuwa całkowicie włosy, które nie będą już odrastały.

Przy zabiegach wykorzystywane są nowoczesne lasery o odpowiednio dobranych parametrach. Promień wiązki światła jest kierowany na cebulki włosowe, i tam zostaje pochłonięty przez zawartą we włosach melaminę. Prowadzi to do całkowitego uszkodzenia cebulki, a tym samym definitywnego zniszczenia włosa. Operator lasera w czasie zabiegu kieruje specjalną głowicę na wszystkie włosy w danej części ciała, i je sukcesywnie niszczy. To jednak wiąże się z pewną pracochłonnością, dlatego też decydując się na taką depilację trzeba sobie zarezerwować trochę czasu. Dodatkowo chcąc się całkowicie pozbyć włosów, to takich zabiegów trzeba wykonać kilka. Wynika to z tego, że promień lasera działa wyłącznie na cebulki znajdujące się w trakcie wzrostu, a różne włosy rosną w różnym czasie. Ale po przejściu kilku zabiegów ma się już spokój na wiele lat ze zbędnym owłosieniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz