Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
poniedziałek, 22 lipca

Dlaczego warto zdecydować się na implanty?

Z różnych powodów możemy stracić swoje zęby. Może to być efektem wypadku, paradontozy, wieku. Zawsze jest to duża uciążliwość. Większość osób, które muszą zmierzyć się z tym problemem decyduje się na wyjmowaną protezę. Rozwiązanie to jest popularne, ale nie zapewnia pełnego komfortu. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się implanty. Warszawa to miasto, w którym dzisiaj można wykonać je bez najmniejszych problemów. Jakie są zalety implantów zębowych? Dlaczego jest to lepsze rozwiązanie niż tradycyjna proteza?

Implanty Warszawa – czy wpływają pozytywnie na kondycję jamy ustnej?

Brak zębów prowadzi do bardzo niekorzystnych zmian w jamie ustnej. Najpoważniejszą konsekwencją są zaniki tkanki kostnej. Im dłużej nie będziesz mieć zębów, tym będą one poważniejsze. Pozostałe zęby mogą się rozsuwać i pochylać, co może utrudniać jedzenie, a jednocześnie negatywnie wpływać na Twój wygląd. Decydując się na wszczepienie implantów, nie musisz się tym martwić. Ich obecność uchroni Cię przed zanikami tkanki kostnej, a jednocześnie zapewni solidne podparcie dla pozostałych zębów. Decydując się na implanty w Warszawie, pamiętaj, że specjalne śruby, które zostaną zamontowane w Twojej szczęce są wykonane z bezpiecznego dla organizmu materiału.

Czy implanty zębowe są trwałe?

Decydując się na implanty zębowe, pamiętaj, że są one naprawdę trwałe. Produkuje się je z solidnych materiałów, które nie są odrzucane przez organizm. Stomatolodzy podkreślają, że naprawdę dobre implanty przetrwają nawet trzydzieści lat. Warto dodać, że bytujące w jamie ustnej bakterie nie uszkadzają implantów stomatologicznych. Tym samym nie obniżają ich trwałości.

Implanty Warszawa – czy gwarantują komfort?

Na implanty większość osób decyduje się z powodu komfortu, jaki zapewniają. Pod tym względem znacznie przewyższają one standardowe protezy. Przede wszystkim implanty wyglądają tak, jak prawdziwe zęby. Część, która wszczepiana jest w kość jest zupełnie niewidoczna – znajduje się bowiem pod linią dziąseł. Implanty nie mają żadnych ruchomych elementów. Tym samym nie obcierają, nie wywołują dolegliwości bólowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz